League 2

Sunday 04th September, 2016
Connacht Gold Super Cup
12:00 Castlebar Celtic vs Westport United B TBC Celtic Park
12:00 Conn Rangers vs Partry Athletic TBC Mountfalcon
12:00 Glenhest Rovers vs Ballyglass TBC Beltra Glenhest
12:00 Manulla vs Westport United TBC Carramore Manulla
Connacht Gold Premier Cup
12:00 Ballina Town B vs Newport Town TBC Belleek Park
12:00 Ballyglass B vs Killala TBC Ballyglass
12:00 Crossmolina vs Ballyhaunis Town TBC Abbeytown
12:00 Manulla B vs Achill Rovers TBC Carramore Manulla
Sunday 11th September, 2016
Elverys Super League
12:00 Ballina Town vs Glenhest Rovers TBC Belleek Park
12:00 Ballyglass vs Westport United TBC Ballyglass
12:00 Ballyheane vs Castlebar Celtic TBC Pat Quigley Park
12:00 Claremorris vs Manulla TBC Concannon Park
12:00 Conn Rangers vs Iorras Áontaithe TBC Mountfalcon
Castlecourt Premier League
12:00 Bangor Hibs vs Partry Athletic TBC Balybeg Park
12:00 Kiltimagh/Knock United vs Killala TBC Carramore
12:00 Straide & Foxford vs Charlestown Athletic TBC Green Road Foxford
12:00 Swinford vs Achill Rovers TBC Cloonaboy Swinford
12:00 Westport United B vs Fahy Rovers TBC Sports Park
Tim Hastings Volkswagen League 1
12:00 Castlebar Celtic B vs Conn Rangers B TBC Celtic Park
12:00 Manulla B vs Ballyhaunis Town TBC Carramore Manulla
12:00 Moy Villa vs Ballina Town B TBC Attymass Comm Grounds
Killeen Sportsground League 2
12:00 Hollister vs Ballyvary Blue Bombers TBC Belleek Park
12:00 Newport Town vs Mulranny United TBC Milebush Park
12:00 Snugboro United vs Ballyglass B TBC Snugboro
Sunday 18th September, 2016
Elverys Super League
12:00 Castlebar Celtic vs Ballina Town TBC Celtic Park
12:00 Claremorris vs Conn Rangers TBC Concannon Park
12:00 Glenhest Rovers vs Ballyglass TBC Beltra Glenhest
12:00 Manulla vs Ballyheane TBC Carramore Manulla
12:00 Westport United vs Iorras Áontaithe TBC Sports Park
Castlecourt Premier League
12:00 Achill Rovers vs Bangor Hibs TBC Fr O Brien Park
12:00 Charlestown Athletic vs Kiltimagh/Knock United TBC Bellaghy Park Charlestown
12:00 Fahy Rovers vs Straide & Foxford TBC Milebush Park
12:00 Killala vs Swinford TBC Carthouse St
12:00 Partry Athletic vs Westport United B TBC Ballinern Partry
Tim Hastings Volkswagen League 1
12:00 Ballina Town B vs Castlebar Celtic B TBC Belleek Park
12:00 Conn Rangers B vs Manulla B TBC Mountfalcon
12:00 Crossmolina vs Moy Villa TBC Abbeytown
Sunday 09th October, 2016
Elverys Super League
12:00 Ballina Town vs Manulla TBC Belleek Park
12:00 Ballyglass vs Castlebar Celtic TBC Ballyglass
12:00 Ballyheane vs Claremorris TBC Pat Quigley Park
12:00 Conn Rangers vs Westport United TBC Mountfalcon
12:00 Iorras Áontaithe vs Glenhest Rovers TBC Carnenash
Castlecourt Premier League
12:00 Bangor Hibs vs Killala TBC Balybeg Park
12:00 Kiltimagh/Knock United vs Fahy Rovers TBC Carramore
12:00 Partry Athletic vs Achill Rovers TBC Ballinern Partry
12:00 Straide & Foxford vs Westport United B TBC Green Road Foxford
12:00 Swinford vs Charlestown Athletic TBC Cloonaboy Swinford
Tim Hastings Volkswagen League 1
12:00 Ballyhaunis Town vs Conn Rangers B TBC Ballyhaunis Town
12:00 Castlebar Celtic B vs Crossmolina TBC Celtic Park
12:00 Manulla B vs Ballina Town B TBC Carramore Manulla
Sunday 30th October, 2016
Elverys Super League
12:00 Castlebar Celtic vs Iorras Áontaithe TBC Celtic Park
12:00 Claremorris vs Ballina Town TBC Concannon Park
12:00 Conn Rangers vs Ballyheane TBC Mountfalcon
12:00 Glenhest Rovers vs Westport United TBC Beltra Glenhest
12:00 Manulla vs Ballyglass TBC Carramore Manulla
view all fixtures here

Sunday 28th August, 2016
Elverys Super League
Manulla 4 vs 0 Conn Rangers
Castlecourt Premier League
Bangor Hibs 2 vs 1 Swinford
Saturday 20th August, 2016
Swinford 6 vs 4 Partry Athletic
Tim Hastings Volkswagen League 1
Castlebar Celtic B 1 vs 2 Manulla B
Thursday 18th August, 2016
Elverys Super League
Ballyheane 0 vs 3 Westport United
Conn Rangers 2 vs 3 Ballyglass
Castlecourt Premier League
Fahy Rovers 5 vs 1 Charlestown Athletic
Killeen Sportsground League 2
Hollister 2 vs 15 Snugboro United
Sunday 14th August, 2016
Elverys Super League
Glenhest Rovers 1 vs 1 Manulla
Westport United 5 vs 1 Claremorris
Castlecourt Premier League
Partry Athletic 4 vs 2 Charlestown Athletic
Bangor Hibs 4 vs 1 Straide & Foxford
Killala 1 vs 2 Fahy Rovers
Swinford 2 vs 4 Kiltimagh/Knock United
Tim Hastings Volkswagen League 1
Ballyhaunis Town 2 vs 0 Crossmolina
Killeen Sportsground League 2
Snugboro United 2 vs 0 Newport Town
Ballyglass B 7 vs 2 Ballyvary Blue Bombers
Saturday 13th August, 2016
Elverys Super League
Ballyglass 2 vs 1 Ballina Town
Castlebar Celtic 6 vs 1 Conn Rangers
Iorras Áontaithe 5 vs 5 Ballyheane
Castlecourt Premier League
Achill Rovers 0 vs 0 Westport United B
Tim Hastings Volkswagen League 1
Conn Rangers B 1 vs 2 Ballina Town B
Manulla B 3 vs 1 Moy Villa
Killeen Sportsground League 2
Mulranny United 3 vs 0 Hollister
Sunday 07th August, 2016
Westaro Cup
Ballyglass 0 vs 1 Manulla
Elverys Super League
Claremorris 7 vs 2 Iorras Áontaithe
Westport United 2 vs 1 Ballina Town
Castlecourt Premier League
Fahy Rovers 0 vs 2 Achill Rovers
Westport United B 2 vs 0 Bangor Hibs
Charlestown Athletic 3 vs 2 Killala
Kiltimagh/Knock United 3 vs 3 Partry Athletic
Tonra Cup
Ballina Town B 5 vs 6 Manulla B
Killeen Sportsground League 2
Ballyglass B 2 vs 6 Mulranny United
Ballyvary Blue Bombers 1 vs 5 Snugboro United
Newport Town 14 vs 1 Hollister
Sunday 31st July, 2016
Elverys Super League
Glenhest Rovers 1 vs 0 Conn Rangers
Westport United 3 vs 1 Castlebar Celtic
Ballina Town 5 vs 1 Ballyheane
Iorras Áontaithe 2 vs 5 Manulla
Castlecourt Premier League
Swinford 3 vs 4 Westport United B
Bangor Hibs 1 vs 1 Fahy Rovers
Partry Athletic 3 vs 2 Killala
Tim Hastings Volkswagen League 1
Ballyhaunis Town 2 vs 1 Ballina Town B
Castlebar Celtic B 1 vs 2 Moy Villa
Manulla B 2 vs 3 Crossmolina
Killeen Sportsground League 2
Hollister 1 vs 11 Newport Town
Mulranny United 4 vs 4 Ballyglass B
Snugboro United 5 vs 1 Ballyvary Blue Bombers
Saturday 30th July, 2016
Castlecourt Premier League
Achill Rovers 3 vs 1 Charlestown Athletic
Sunday 24th July, 2016
Elverys Super League
Ballyheane 0 vs 3 Ballyglass
Conn Rangers 1 vs 3 Ballina Town
Manulla 0 vs 3 Westport United
Tuohy Cup
Kiltimagh/Knock United 0 vs 2 Swinford
Tim Hastings Volkswagen League 1
Moy Villa 2 vs 2 Castlebar Celtic B
Saturday 23rd July, 2016
Elverys Super League
Castlebar Celtic 1 vs 0 Glenhest Rovers
Castlecourt Premier League
Killala 3 vs 2 Westport United B
Tim Hastings Volkswagen League 1
Ballina Town B 2 vs 2 Ballyhaunis Town
Crossmolina 0 vs 2 Manulla B
McDonnell Cup
Snugboro United B 4 vs 3 Ballyglass B
Thursday 14th July, 2016
Elverys Super League
Ballyglass 3 vs 1 Claremorris
Tim Hastings Volkswagen League 1
Castlebar Celtic B 0 vs 6 Manulla B
Crossmolina 6 vs 1 Ballyhaunis Town
Sunday 10th July, 2016
Westaro Cup
Ballyheane 2 vs 3 Manulla
Castlecourt Premier League
Charlestown Athletic 3 vs 4 Bangor Hibs
Killala 0 vs 2 Achill Rovers
Westport United B 1 vs 2 Kiltimagh/Knock United
Tonra Cup
Crossmolina 2 vs 4 Ballina Town B
Killeen Sportsground League 2
Ballyglass B 3 vs 1 Snugboro United
Ballyvary Blue Bombers 21 vs 0 Hollister
Mulranny United 3 vs 2 Newport Town
Saturday 09th July, 2016
Westaro Cup
Ballyglass 3 vs 0 Iorras Áontaithe
Elverys Super League
Ballina Town 1 vs 0 Westport United
Castlecourt Premier League
Fahy Rovers 1 vs 1 Swinford
Straide & Foxford 2 vs 2 Partry Athletic
Tonra Cup
Manulla B 4 vs 0 Conn Rangers B
Sunday 03rd July, 2016
Elverys Super League
Claremorris 2 vs 2 Ballyheane
Manulla 3 vs 2 Ballina Town
Westport United 3 vs 1 Conn Rangers
Tuohy Cup
Straide & Foxford 1 vs 4 Swinford
Tim Hastings Volkswagen League 1
Crossmolina 6 vs 1 Castlebar Celtic B
McDonnell Cup
Ballyglass B 3 vs 2 Newport Town
Saturday 02nd July, 2016
Elverys Super League
Castlebar Celtic 2 vs 6 Ballyglass
Glenhest Rovers 3 vs 2 Iorras Áontaithe
Tuohy Cup
Kiltimagh/Knock United 2 vs 0 Killala
Tim Hastings Volkswagen League 1
Ballina Town B 4 vs 2 Manulla B
Conn Rangers B 1 vs 1 Ballyhaunis Town
McDonnell Cup
Ballyvary Blue Bombers 1 vs 2 Snugboro United
Sunday 26th June, 2016
Elverys Super League
Ballyglass 0 vs 2 Glenhest Rovers
Castlecourt Premier League
Bangor Hibs 2 vs 3 Achill Rovers
Kiltimagh/Knock United 5 vs 1 Charlestown Athletic
Straide & Foxford 3 vs 0 Fahy Rovers
Tim Hastings Volkswagen League 1
Castlebar Celtic B 3 vs 7 Ballina Town B
Manulla B 3 vs 2 Conn Rangers B
Killeen Sportsground League 2
Hollister 0 vs 3 Ballyglass B
Snugboro United 3 vs 4 Mulranny United
Saturday 25th June, 2016
Elverys Super League
Iorras Áontaithe 1 vs 4 Westport United
Ballina Town 6 vs 0 Castlebar Celtic
Ballyheane 2 vs 3 Manulla
Conn Rangers 3 vs 2 Claremorris
Castlecourt Premier League
Swinford 3 vs 0 Killala
Westport United B 2 vs 0 Partry Athletic
Tim Hastings Volkswagen League 1
Moy Villa 0 vs 3 Crossmolina
Killeen Sportsground League 2
Newport Town 3 vs 3 Ballyvary Blue Bombers
Thursday 09th June, 2016
Westaro Cup
Castlebar Celtic 2 vs 4 Ballyheane
Tuohy Cup
Killala 3 vs 1 Fahy Rovers
Tim Hastings Volkswagen League 1
Ballina Town B 4 vs 1 Ballyhaunis Town
Crossmolina 2 vs 2 Conn Rangers B
view all results here

Monday 29th August, 2016
Boys Under 18 Section A
19:00 Castlebar Town vs Castlebar Celtic Michael Walsh Castlebar Town
19:00 Conn Rangers vs Iorras Aontaithe M McCay Conn
19:00 Fahy Rovers vs Ballyheane Aiden Nevin Fahy
Boys Under 18 Section B
00:00 Manulla vs Ballina Town Damien McGrath Manulla
19:00 Swinford vs Claremorris Tony Cosgrove Swinford
Boys Under 18 Division 1
19:00 Claremorris B vs Ballinrobe Martin Regan Claremorris
19:00 Partry Athletic vs Castlebar Town B John Mulroe Partry Athletic
Tuesday 30th August, 2016
Boys Under 13 Trophy
18:30 Snugboro vs Castlebar Celtic B Adrian Redmond Milebush Park
Boys Under 12 Cup
19:00 Ballyheane vs Kiltimagh/Knock Aiden Nevin Ballyheane
Boys Under 12 Shield
19:00 Ballina Town D vs Castlebar Town M McCay Ballina
19:00 Bangor Hibs vs Kilmurry B John Doherty Bangor Hibs
19:00 Westport Utd C vs Glenhest Rovers Greg Flynn Castlebar
19:30 Swinford B vs Westport Utd D Ann Sweeney Swinford
Girls Under 16
18:30 Swinford vs Castlebar Celtic B Ann Sweeney Swinford
19:00 Castlebar Town vs Ballinrobe Adrian Redmond Castlebar Town
19:00 Killala vs Ballina Town M McCay Kilalla
19:00 Snugboro vs Castlebar Celtic Martin Halligan Snugboro
Wednesday 31st August, 2016
Boys Under 14 Premier Division
18:30 Ballina Town vs Kiltimagh/Knock M McCay Ballina
19:00 Manulla vs Castlebar Celtic Michael Walsh Manulla
19:30 Claremorris vs Westport Utd Tony Cosgrove Claremorris
Boys Under 14 Division 1
18:30 Conn Rangers vs Straide & Foxford Aiden Nevin Conn
19:00 Snugboro vs Ballyglass Damien McGrath Snugboro
19:30 Kilmurry vs Iorras Aontaithe Adrian Redmond Kilmurry
Boys Under 14 Division 2
19:00 Ballyheane vs Castlebar Town Ann Sweeney Ballyheane
19:00 Castlebar Celtic B vs Achill Rovers S Moran Castlebar
19:00 Fahy Rovers vs Ballinrobe John Mulroe Fahy
Boys Under 14 Division 3
19:00 Kiltimagh/Knock B vs Ballina Town B Alex Poplonski Knock
19:00 Swinford vs Manulla B Greg Flynn Swinford
19:00 Westport Utd B vs Killala Finian Bourke Westport
Boys Under 14 Division 4A
18:30 Claremorris B vs Charlestown Tony Cosgrove Claremorris
19:30 Ballina Town C vs Ballyheane B M McCay Ballina
19:30 Conn Rangers B vs Castlebar Celtic C Aiden Nevin Conn
Boys Under 14 Division 4B
18:30 Kilmurry B vs Kiltimagh/Knock C Adrian Redmond Kilmurry
19:00 Ballinrobe B vs Fahy Rovers B Sean bourke Ballinrobe
Friday 02nd September, 2016
Boys Under 12 Premier Division
18:30 Ballina Town vs Castlebar Celtic M McCay Ballina
19:00 Claremorris vs Westport Utd Martin Regan Claremorris
19:00 Kiltimagh/Knock vs Manulla Tony Cosgrove Knock
Boys Under 12 Division 1
19:00 Ballinrobe vs Ballyheane James Barrett Ballinrobe
19:00 Iorras Aontaithe vs Kilmurry John Doherty Erris
19:00 Straide & Foxford vs Swinford S Moran Straide
Boys Under 12 Division 2
19:00 Fahy Rovers vs Ballyglass John Mulroe Fahy
19:00 Snugboro vs Achill Rovers Martin Halligan Snugboro
19:30 Conn Rangers vs Charlestown Sean Hennessy Conn
Boys Under 12 Division 3
19:00 Manulla B vs Kiltimagh/Knock B Vincent Joyce Manulla
19:00 Westport Utd B vs Claremorris B Michael Walsh Westport
19:30 Castlebar Celtic B vs Ballina Town B Alex Poplonski Castlebar
Boys Under 12 Division 4A
19:00 Castlebar Town vs Bangor Hibs Finian Bourke Castlebar Town
19:00 Glenhest Rovers vs Partry Athletic Greg Flynn Glenhest
19:00 Killala vs Kilmurry B Michael Moran Kilalla
Boys Under 12 Division 4B
19:00 Ballyheane B vs Manulla C Tom Jennings Ballyheane
19:00 Charlestown B vs Westport Utd C Stephen Redmond Charlestown
19:30 Ballina Town C vs Castlebar Celtic C M McCay Ballina
Boys Under 12 Division 4C
18:30 Castlebar Celtic D vs Westport Utd D Alex Poplonski Castlebar
18:30 Conn Rangers B vs Ballina Town D Sean Hennessy Conn
19:00 Swinford B vs Kilmurry C Vincent Conlon Swinford
Saturday 03rd September, 2016
Boys Under 16 Premier Division
12:00 Castlebar Celtic vs Manulla Michael Walsh Castlebar
12:00 Claremorris vs Kiltimagh/Knock Vincent Joyce Claremorris
12:00 Conn Rangers vs Westport Utd M McCay Conn
Boys Under 16 Division 1
12:00 Ballina Town vs Straide & Foxford Barry Blake Ballina
12:00 Snugboro vs Iorras Aontaithe Martin Halligan Snugboro
12:00 Westport Utd vs Ballyheane John Mulroe Westport
Boys Under 16 Division 2
12:00 Ballinrobe vs Fahy Rovers Aiden Nevin Ballinrobe
12:00 Manulla B vs Castlebar Celtic B Adrian Redmond Manulla
12:00 Swinford vs Glenhest Rovers Michael Moran Swinford
Boys Under 16 Division 3
12:00 Castlebar Town vs Kilmurry Tom Jennings Castlebar Town
12:00 Kiltimagh/Knock B vs Partry Athletic S Moran Knock
Monday 05th September, 2016
Boys Under 18 Section A
19:00 Ballyheane vs Conn Rangers TBC Ballinrobe
19:00 Castlebar Celtic vs Fahy Rovers TBC Castlebar
19:00 Iorras Aontaithe vs Castlebar Town TBC Erris
Boys Under 18 Section B
19:00 Ballina Town vs Swinford TBC Ballina
19:00 Claremorris vs Westport Utd TBC Claremorris
Boys Under 18 Division 1
19:00 Ballinrobe vs Partry Athletic TBC Ballinrobe
19:00 Castlebar Town B vs Snugboro TBC Castlebar Town
Tuesday 06th September, 2016
Girls Under 16
19:00 Castlebar Celtic B vs Castlebar Celtic TBC Castlebar
19:00 Killala vs Ballinrobe TBC Kilalla
19:00 Snugboro vs Castlebar Town TBC Snugboro
19:00 Swinford vs Ballina Town TBC Swinford
Wednesday 07th September, 2016
Boys Under 14 Premier Division
19:00 Castlebar Celtic vs Claremorris TBC Castlebar
19:00 Kiltimagh/Knock vs Manulla TBC Knock
19:00 Westport Utd vs Ballina Town TBC Westport
Boys Under 14 Division 1
19:00 Ballyglass vs Kilmurry TBC Ballyglass
19:00 Iorras Aontaithe vs Conn Rangers TBC Erris
19:00 Straide & Foxford vs Snugboro TBC Straide
Boys Under 14 Division 2
19:00 Achill Rovers vs Ballyheane TBC Achill
19:00 Ballinrobe vs Castlebar Celtic B TBC Ballinrobe
19:00 Ballyheane vs Fahy Rovers TBC Ballyheane
Boys Under 14 Division 3
19:00 Ballina Town B vs Westport Utd B TBC Ballina
19:00 Killala vs Swinford TBC Kilalla
19:00 Manulla B vs Kiltimagh/Knock B TBC Manulla
Boys Under 14 Division 4A
19:00 Ballyheane B vs Conn Rangers B TBC Ballyheane
19:00 Castlebar Celtic C vs Claremorris B TBC Castlebar
19:00 Charlestown vs Ballina Town C TBC Charlestown
Boys Under 14 Division 4B
19:00 Fahy Rovers B vs Kilmurry B TBC Fahy
19:00 Kiltimagh/Knock C vs Conn Rangers C TBC Knock
Friday 09th September, 2016
Boys Under 12 Premier Division
19:00 Castlebar Celtic vs Kiltimagh/Knock TBC Castlebar
19:00 Manulla vs Claremorris TBC Manulla
19:00 Westport Utd vs Ballina Town TBC Westport
Boys Under 12 Division 1
19:00 Ballyheane vs Iorras Aontaithe TBC Ballyheane
19:00 Kilmurry vs Straide & Foxford TBC Kilmurry
19:00 Swinford vs Ballinrobe TBC Swinford
Boys Under 12 Division 2
19:00 Achill Rovers vs Conn Rangers TBC Achill
19:00 Ballyglass vs Snugboro TBC Ballyglass
19:00 Charlestown vs Fahy Rovers TBC Charlestown
Boys Under 12 Division 3
19:00 Ballina Town B vs Westport Utd B TBC Ballina
19:00 Claremorris B vs Manulla B TBC Claremorris
19:00 Kiltimagh/Knock B vs Castlebar Celtic B TBC Knock
Boys Under 12 Division 4A
19:00 Bangor Hibs vs Glenhest Rovers TBC Bangor Hibs
19:00 Kilmurry B vs Castlebar Town TBC Kilmurry
19:00 Partry Athletic vs Killala TBC Partry Athletic
Boys Under 12 Division 4B
19:00 Castlebar Celtic C vs Ballyheane B TBC Castlebar
19:00 Manulla C vs Charlestown B TBC Manulla
19:00 Westport Utd C vs Ballina Town C TBC Westport
Saturday 10th September, 2016
Boys Under 16 Premier Division
00:00 Kiltimagh/Knock vs Conn Rangers TBC Knock
00:00 Manulla vs Claremorris TBC Manulla
00:00 Westport Utd vs Castlebar Celtic TBC Westport
Boys Under 16 Division 1
12:00 Ballyheane vs Ballina Town TBC Ballyheane
12:00 Iorras Aontaithe vs Westport Utd TBC Erris
12:00 Straide & Foxford vs Snugboro TBC Straide
Boys Under 16 Division 2
12:00 Castlebar Celtic B vs Swinford TBC Castlebar
12:00 Fahy Rovers vs Manulla B TBC Fahy
12:00 Glenhest Rovers vs Ballinrobe TBC Glenhest
Boys Under 16 Division 3
12:00 Castlebar Town vs Kilmurry TBC Castlebar Town
12:00 Kiltimagh/Knock B vs Partry Athletic TBC Knock
Boys Under 12 Division 4C
19:00 Fahy Rovers B vs Castlebar Celtic D TBC Fahy
19:00 Kilmurry C vs Conn Rangers B TBC Kilmurry
19:00 Westport Utd D vs Swinford B TBC Westport
Monday 12th September, 2016
Boys Under 18 Section A
19:00 Ballyheane vs Castlebar Celtic TBC Ballinrobe
19:00 Conn Rangers vs Castlebar Town TBC Conn
19:00 Fahy Rovers vs Iorras Aontaithe TBC Fahy
Boys Under 18 Section B
00:00 Manulla vs Swinford TBC Manulla
19:00 Westport Utd vs Ballina Town TBC Westport
Boys Under 18 Division 1
19:00 Partry Athletic vs Claremorris B TBC Partry Athletic
19:00 Snugboro vs Ballyheane TBC Snugboro
Tuesday 13th September, 2016
Girls Under 16
19:00 Snugboro vs Castlebar Celtic B TBC Snugboro
Monday 19th September, 2016
Boys Under 18 Section A
19:00 Castlebar Celtic vs Conn Rangers TBC Castlebar
19:00 Castlebar Town vs Fahy Rovers TBC Castlebar Town
19:00 Iorras Aontaithe vs Ballyheane TBC Erris
Boys Under 18 Section B
19:00 Claremorris vs Manulla TBC Claremorris
19:00 Swinford vs Westport Utd TBC Swinford
Boys Under 18 Division 1
19:00 Ballinrobe vs Castlebar Town B TBC Ballinrobe
19:00 Claremorris B vs Snugboro TBC Claremorris
view all fixtures here

Saturday 27th August, 2016
Boys Under 16 Premier Division
Claremorris 2 vs 2 Conn Rangers
Kiltimagh/Knock 6 vs 4 Castlebar Celtic
Manulla 5 vs 0 Westport Utd
Boys Under 16 Division 1
Ballina Town 3 vs 0 Snugboro
Boys Under 16 Division 2
Castlebar Celtic B 3 vs 0 Ballinrobe
Glenhest Rovers 2 vs 4 Fahy Rovers
Swinford 3 vs 4 Manulla B
Boys Under 16 Division 3
Conn Rangers B 0 vs 5 Kiltimagh/Knock B
Kilmurry 3 vs 3 Partry Athletic
Boys Under 14 Shield
Ballinrobe B 3 vs 0 Claremorris B
Westport Utd 0 vs 3 Charlestown
Girls Under 14 Cup
Castlebar Town 4 vs 0 Manulla
Friday 26th August, 2016
Boys Under 12 Premier Division
Claremorris 4 vs 2 Ballina Town
Westport Utd 5 vs 0 Kiltimagh/Knock
Boys Under 12 Division 1
Kilmurry 6 vs 4 Swinford
Iorras Aontaithe 4 vs 0 Ballinrobe
Boys Under 12 Division 2
Achill Rovers 2 vs 3 Charlestown
Ballyglass 0 vs 3 Conn Rangers
Snugboro 3 vs 4 Fahy Rovers
Boys Under 12 Division 3
Ballina Town B 2 vs 6 Claremorris B
Boys Under 12 Division 4A
Killala 4 vs 1 Glenhest Rovers
Kilmurry B 2 vs 7 Bangor Hibs
Boys Under 12 Division 4B
Charlestown B 0 vs 3 Ballina Town C
Boys Under 12 Division 4C
Ballina Town D 2 vs 7 Swinford B
Wednesday 24th August, 2016
Boys Under 14 Premier Division
Castlebar Celtic 2 vs 5 Ballina Town
Kiltimagh/Knock 3 vs 2 Westport Utd
Manulla 4 vs 6 Claremorris
Boys Under 14 Division 1
Conn Rangers 2 vs 0 Snugboro
Iorras Aontaithe 3 vs 0 Ballyglass
Straide & Foxford 2 vs 7 Kilmurry
Boys Under 14 Division 2
Ballinrobe 2 vs 0 Achill Rovers
Castlebar Town 2 vs 3 Castlebar Celtic B
Fahy Rovers 5 vs 10 Ballyheane
Boys Under 14 Division 3
Ballina Town B 6 vs 4 Swinford
Killala 0 vs 3 Manulla B
Boys Under 14 Division 4A
Conn Rangers B 0 vs 2 Claremorris B
Ballyheane B 1 vs 5 Charlestown
Castlebar Celtic C 5 vs 0 Ballina Town C
Boys Under 14 Division 4B
Kiltimagh/Knock C 2 vs 2 Fahy Rovers B
Tuesday 23rd August, 2016
Boys Under 13 Cup
Manulla 5 vs 3 Iorras Aontaithe
Girls Under 16
Castlebar Celtic B 3 vs 4 Killala
Ballina Town 3 vs 3 Castlebar Town
Ballinrobe 1 vs 4 Snugboro
Castlebar Celtic 2 vs 0 Swinford
Monday 22nd August, 2016
Boys Under 18 Section A
Castlebar Town 0 vs 2 Ballyheane
Fahy Rovers 2 vs 7 Conn Rangers
Iorras Aontaithe 4 vs 1 Castlebar Celtic
Boys Under 18 Section B
Westport Utd 2 vs 1 Manulla
Ballina Town 2 vs 0 Claremorris
Boys Under 18 Division 1
Partry Athletic 4 vs 2 Snugboro
Castlebar Town B 1 vs 3 Claremorris B
Saturday 20th August, 2016
Boys Under 16 Premier Division
Castlebar Celtic 2 vs 0 Claremorris
Boys Under 16 Division 1
Iorras Aontaithe 5 vs 0 Straide & Foxford
Snugboro 0 vs 3 Ballyheane
Westport Utd 1 vs 4 Ballina Town
Boys Under 16 Division 3
Castlebar Town 1 vs 4 Partry Athletic
Claremorris B 4 vs 1 Kiltimagh/Knock B
Friday 19th August, 2016
Boys Under 12 Premier Division
Castlebar Celtic 0 vs 5 Westport Utd
Kiltimagh/Knock 3 vs 5 Claremorris
Boys Under 12 Division 1
Ballinrobe 3 vs 2 Kilmurry
Swinford 3 vs 3 Ballyheane
Boys Under 12 Division 2
Charlestown 7 vs 2 Ballyglass
Fahy Rovers 1 vs 1 Achill Rovers
Conn Rangers 4 vs 2 Snugboro
Boys Under 12 Division 3
Claremorris B 2 vs 5 Kiltimagh/Knock B
Westport Utd B 11 vs 1 Castlebar Celtic B
Boys Under 12 Division 4A
Bangor Hibs 4 vs 1 Partry Athletic
Castlebar Town 2 vs 1 Killala
Boys Under 12 Division 4B
Ballina Town C 3 vs 0 Manulla C
Castlebar Celtic C 1 vs 4 Westport Utd C
Boys Under 12 Division 4C
Conn Rangers B 6 vs 6 Swinford B
Kilmurry C 3 vs 3 Fahy Rovers B
Thursday 18th August, 2016
Boys Under 16 Cup
Ballyheane 1 vs 4 Ballina Town
Conn Rangers 3 vs 0 Westport Utd
Iorras Aontaithe 6 vs 3 Kiltimagh/Knock
Manulla 3 vs 0 Straide & Foxford
Snugboro 1 vs 2 Claremorris
Westport Utd B 0 vs 1 Castlebar Celtic
Boys Under 16 Shield
BYE 0 vs 3 Kiltimagh/Knock B
Castlebar Celtic B 2 vs 5 Claremorris B
Castlebar Town 3 vs 0 BYE
Glenhest Rovers 2 vs 0 Conn Rangers
Partry Athletic 2 vs 5 Ballinrobe
Swinford 2 vs 0 Kilmurry
Wednesday 17th August, 2016
Boys Under 14 Premier Division
Claremorris 0 vs 4 Kiltimagh/Knock
Westport Utd 1 vs 4 Castlebar Celtic
Boys Under 14 Division 1
Kilmurry 4 vs 4 Conn Rangers
Snugboro 0 vs 5 Iorras Aontaithe
Boys Under 14 Division 2
Ballyheane 2 vs 1 Ballinrobe
Castlebar Celtic B 4 vs 5 Fahy Rovers
Boys Under 14 Division 3
Kiltimagh/Knock B 7 vs 3 Killala
Boys Under 14 Division 4A
Charlestown 4 vs 2 Castlebar Celtic C
Ballina Town C 2 vs 0 Conn Rangers B
Claremorris B 6 vs 1 Ballyheane B
Boys Under 14 Division 4B
Ballinrobe B 2 vs 4 Kiltimagh/Knock C
Kilmurry B 4 vs 0 Conn Rangers C
Tuesday 16th August, 2016
Boys Under 12 Cup
Snugboro 1 vs 2 Ballyglass
Claremorris 5 vs 0 Charlestown
Conn Rangers 2 vs 0 Kilmurry
Kiltimagh/Knock 5 vs 0 Fahy Rovers
Straide & Foxford 0 vs 2 Westport Utd
Ballina Town 2 vs 1 Iorras Aontaithe
Ballyheane 2 vs 0 Achill Rovers
Castlebar Celtic 3 vs 2 Ballinrobe
Swinford 1 vs 4 Manulla
Boys Under 12 Shield
Westport Utd D 3 vs 0 BYE
Ballina Town D 2 vs 0 Claremorris B
Ballyheane B 3 vs 0 Kiltimagh/Knock B
Castlebar Celtic D 5 vs 0 Charlestown
Swinford B 3 vs 0 Conn Rangers B
Westport Utd C 2 vs 0 Fahy Rovers
Bangor Hibs 4 vs 2 Kilmurry
Glenhest Rovers 3 vs 0 Manulla
Kilmurry B 3 vs 0 Ballina Town B
Manulla C 0 vs 3 Castlebar Town
Partry Athletic 1 vs 6 Castlebar Celtic
Ballina Town C 3 vs 0 Castlebar Celtic C
Westport Utd B 6 vs 0 Killala
Girls Under 16
Ballinrobe 4 vs 0 Ballina Town
Killala 0 vs 2 Castlebar Celtic
Snugboro 2 vs 3 Swinford
Monday 15th August, 2016
Boys Under 18 Section A
Ballyheane 5 vs 3 Iorras Aontaithe
Conn Rangers 1 vs 6 Castlebar Celtic
Fahy Rovers 8 vs 1 Castlebar Town
Boys Under 18 Section B
Manulla 2 vs 3 Claremorris
Westport Utd 6 vs 0 Swinford
Boys Under 18 Division 1
Snugboro 3 vs 1 Claremorris B
Saturday 13th August, 2016
Boys Under 16 Premier Division
Claremorris 3 vs 2 Westport Utd
Manulla 4 vs 2 Kiltimagh/Knock
Boys Under 16 Division 1
Ballina Town 4 vs 2 Iorras Aontaithe
Boys Under 16 Division 2
Ballinrobe 6 vs 1 Manulla B
Glenhest Rovers 3 vs 2 Castlebar Celtic B
Swinford 5 vs 3 Fahy Rovers
Boys Under 16 Division 3
Kilmurry 5 vs 1 Claremorris B
Partry Athletic 5 vs 0 Conn Rangers B
Boys Under 14 Cup
Achill Rovers 4 vs 3 Fahy Rovers
Ballinrobe 1 vs 4 Claremorris
Castlebar Celtic 2 vs 0 Ballyglass
Iorras Aontaithe 3 vs 4 Kilmurry
Manulla 3 vs 2 Castlebar Celtic B
Snugboro 2 vs 5 Ballyheane
Castlebar Town 2 vs 0 Straide & Foxford
Conn Rangers 4 vs 5 Kiltimagh/Knock
Boys Under 14 Shield
Ballyheane B 3 vs 4 Kilmurry B
Charlestown 3 vs 0 Manulla B
Killala 7 vs 0 Conn Rangers B
Kiltimagh/Knock B 3 vs 0 Ballina Town C
Swinford 7 vs 3 Kiltimagh/Knock C
Westport Utd B 3 vs 0 BYE
Castlebar Celtic C 2 vs 0 Fahy Rovers B
Connaught Under 18 Girls Cup
Castlebar Town 2 vs 3 Castlebar Celtic
Connaught Under 12 Girls Cup
Castlebar Town 6 vs 2 Castlebar Celtic
Friday 12th August, 2016
Boys Under 12 Premier Division
Claremorris 5 vs 0 Castlebar Celtic
Kiltimagh/Knock 1 vs 0 Ballina Town
Manulla 2 vs 5 Westport Utd
Boys Under 12 Division 1
Kilmurry 2 vs 4 Ballyheane
Iorras Aontaithe 3 vs 4 Swinford
Straide & Foxford 6 vs 1 Ballinrobe
Boys Under 12 Division 2
Achill Rovers 3 vs 2 Ballyglass
Conn Rangers 0 vs 1 Fahy Rovers
Snugboro 1 vs 4 Charlestown
Boys Under 12 Division 3
Westport Utd B 3 vs 1 Manulla B
Ballina Town B 0 vs 7 Kiltimagh/Knock B
Castlebar Celtic B 5 vs 0 Claremorris B
Boys Under 12 Division 4A
Castlebar Town 2 vs 0 Glenhest Rovers
Killala 6 vs 6 Bangor Hibs
Kilmurry B 3 vs 0 Partry Athletic
Boys Under 12 Division 4B
Ballyheane B 0 vs 4 Ballina Town C
Charlestown B 0 vs 12 Castlebar Celtic C
Manulla C 0 vs 5 Westport Utd C
Boys Under 12 Division 4C
Castlebar Celtic D 5 vs 0 Conn Rangers B
Fahy Rovers B 3 vs 0 Ballina Town D
Westport Utd D 1 vs 4 Kilmurry C
Wednesday 10th August, 2016
Boys Under 14 Premier Division
Kiltimagh/Knock 1 vs 5 Castlebar Celtic
Manulla 0 vs 3 Westport Utd
Ballina Town 4 vs 3 Claremorris
Boys Under 14 Division 1
Kilmurry 8 vs 0 Snugboro
Iorras Aontaithe 5 vs 0 Straide & Foxford
Conn Rangers 6 vs 0 Ballyglass
Boys Under 14 Division 2
Castlebar Celtic B 3 vs 3 Ballyheane
Fahy Rovers 6 vs 6 Achill Rovers
Boys Under 14 Division 3
Killala 1 vs 5 Ballina Town B
Swinford 4 vs 2 Kiltimagh/Knock B
Westport Utd B 2 vs 4 Manulla B
Boys Under 14 Division 4A
Ballina Town C 1 vs 7 Claremorris B
Conn Rangers B 1 vs 5 Charlestown
Ballyheane B 1 vs 4 Castlebar Celtic C
Boys Under 14 Division 4B
Kilmurry B 8 vs 3 Ballinrobe B
Tuesday 09th August, 2016
Girls Under 16
Ballina Town 2 vs 5 Snugboro
Castlebar Town 0 vs 7 Castlebar Celtic
Swinford 2 vs 4 Killala
Monday 08th August, 2016
Boys Under 18 Section A
Castlebar Celtic 4 vs 4 Ballyheane
Castlebar Town 0 vs 7 Conn Rangers
Iorras Aontaithe 5 vs 3 Fahy Rovers
Boys Under 18 Section B
Ballina Town 6 vs 2 Westport Utd
Swinford 0 vs 7 Manulla
Boys Under 18 Division 1
Ballinrobe 2 vs 7 Snugboro
Claremorris B 2 vs 5 Partry Athletic
Saturday 06th August, 2016
Boys Under 16 Premier Division
Castlebar Celtic 3 vs 0 Westport Utd
Conn Rangers 6 vs 2 Kiltimagh/Knock
Boys Under 16 Division 1
Ballina Town 4 vs 1 Ballyheane
Snugboro 0 vs 3 Straide & Foxford
Westport Utd 1 vs 5 Iorras Aontaithe
Boys Under 16 Division 2
Manulla B 2 vs 4 Fahy Rovers
Swinford 6 vs 2 Castlebar Celtic B
Boys Under 16 Division 3
Castlebar Town 2 vs 1 Conn Rangers B
Claremorris B 1 vs 5 Partry Athletic
Boys Under 12 Division 4C
Ballina Town D 0 vs 3 Castlebar Celtic D
Friday 05th August, 2016
Boys Under 12 Premier Division
Claremorris 2 vs 3 Manulla
Kiltimagh/Knock 3 vs 4 Castlebar Celtic
Ballina Town 2 vs 6 Westport Utd
Boys Under 12 Division 1
Ballinrobe 2 vs 1 Swinford
Iorras Aontaithe 0 vs 1 Ballyheane
Boys Under 12 Division 2
Fahy Rovers 1 vs 1 Charlestown
Snugboro 6 vs 4 Ballyglass
Conn Rangers 2 vs 1 Achill Rovers
Boys Under 12 Division 3
Castlebar Celtic B 2 vs 2 Kiltimagh/Knock B
Manulla B 3 vs 2 Claremorris B
Westport Utd B 3 vs 0 Ballina Town B
Boys Under 12 Division 4A
Castlebar Town 6 vs 1 Kilmurry B
Glenhest Rovers 1 vs 4 Bangor Hibs
Boys Under 12 Division 4B
Ballina Town C 3 vs 1 Westport Utd C
Ballyheane B 0 vs 3 Castlebar Celtic C
Charlestown B 4 vs 1 Manulla C
Boys Under 12 Division 4C
Conn Rangers B 3 vs 1 Fahy Rovers B
Swinford B 1 vs 6 Castlebar Celtic D
Thursday 04th August, 2016
Boys Under 16 Premier Division
Claremorris 0 vs 3 Castlebar Celtic
Boys Under 16 Division 1
Ballina Town 3 vs 0 Westport Utd
Ballyheane 2 vs 1 Snugboro
Straide & Foxford 2 vs 5 Iorras Aontaithe
Wednesday 03rd August, 2016
Boys Under 14 Premier Division
Claremorris 1 vs 4 Castlebar Celtic
Boys Under 14 Division 1
Snugboro 0 vs 0 Straide & Foxford
Conn Rangers 1 vs 5 Iorras Aontaithe
Kilmurry 9 vs 1 Ballyglass
Boys Under 14 Division 2
Ballyheane 0 vs 0 Achill Rovers
Castlebar Celtic B 5 vs 0 Ballinrobe
Fahy Rovers 0 vs 0 Castlebar Town
Boys Under 14 Division 3
Kiltimagh/Knock B 0 vs 5 Manulla B
Swinford 3 vs 2 Killala
Westport Utd B 2 vs 4 Ballina Town B
Boys Under 14 Division 4A
Ballina Town C 2 vs 6 Charlestown
Claremorris B 3 vs 0 Castlebar Celtic C
Boys Under 14 Division 4B
Conn Rangers C 6 vs 3 Kiltimagh/Knock C
Kilmurry B 7 vs 3 Fahy Rovers B
Tuesday 02nd August, 2016
Girls Under 16
Castlebar Town 2 vs 6 Swinford
Snugboro 5 vs 1 Killala
Monday 01st August, 2016
Boys Under 18 Section A
Castlebar Town 0 vs 7 Iorras Aontaithe
Conn Rangers 3 vs 4 Ballyheane
Fahy Rovers 7 vs 4 Castlebar Celtic
Boys Under 18 Section B
Swinford 1 vs 5 Ballina Town
Westport Utd 2 vs 6 Claremorris
Boys Under 18 Division 1
Partry Athletic 2 vs 1 Ballinrobe
Snugboro 7 vs 0 Castlebar Town B
Saturday 30th July, 2016
Boys Under 16 Premier Division
Kiltimagh/Knock 2 vs 3 Claremorris
Manulla 2 vs 1 Castlebar Celtic
Westport Utd 0 vs 3 Conn Rangers
Boys Under 16 Division 1
Ballyheane 3 vs 1 Westport Utd
Iorras Aontaithe 9 vs 1 Snugboro
Boys Under 16 Division 2
Castlebar Celtic B 0 vs 5 Manulla B
Glenhest Rovers 3 vs 5 Swinford
Boys Under 16 Division 3
Conn Rangers B 3 vs 6 Claremorris B
Kiltimagh/Knock B 3 vs 0 Castlebar Town
Boys Under 12 Division 4C
Kilmurry C 3 vs 0 Ballina Town D
Westport Utd D 3 vs 1 Conn Rangers B
Friday 29th July, 2016
Boys Under 12 Premier Division
Castlebar Celtic 2 vs 7 Ballina Town
Manulla 2 vs 2 Kiltimagh/Knock
Westport Utd 2 vs 2 Claremorris
Boys Under 12 Division 1
Ballyheane 1 vs 0 Ballinrobe
Swinford 4 vs 2 Straide & Foxford
Boys Under 12 Division 2
Achill Rovers 5 vs 1 Snugboro
Charlestown 5 vs 4 Conn Rangers
Boys Under 12 Division 3
Ballina Town B 2 vs 1 Castlebar Celtic B
Claremorris B 0 vs 4 Westport Utd B
Kiltimagh/Knock B 6 vs 1 Manulla B
Boys Under 12 Division 4A
Kilmurry B 3 vs 7 Killala
Bangor Hibs 3 vs 5 Castlebar Town
Partry Athletic 3 vs 0 Glenhest Rovers
Boys Under 12 Division 4B
Castlebar Celtic C 3 vs 6 Ballina Town C
Manulla C 1 vs 4 Ballyheane B
Westport Utd C 6 vs 0 Charlestown B
Boys Under 12 Division 4C
Fahy Rovers B 1 vs 0 Swinford B
Thursday 28th July, 2016
Girls Under 14 Cup
Achill Rovers 5 vs 4 Snugboro
Straide & Foxford 6 vs 4 Westport Utd
Wednesday 27th July, 2016
Boys Under 14 Premier Division
Castlebar Celtic 5 vs 3 Manulla
Kiltimagh/Knock 2 vs 5 Ballina Town
Westport Utd 0 vs 0 Claremorris
Boys Under 14 Division 1
Ballyglass 4 vs 5 Snugboro
Iorras Aontaithe 3 vs 2 Kilmurry
Straide & Foxford 3 vs 2 Conn Rangers
Boys Under 14 Division 2
Achill Rovers 1 vs 5 Castlebar Celtic B
Ballinrobe 3 vs 1 Fahy Rovers
Castlebar Town 2 vs 2 Ballyheane
Boys Under 14 Division 3
Ballina Town B 3 vs 0 Kiltimagh/Knock B
Killala 8 vs 2 Westport Utd B
Manulla B 1 vs 9 Swinford
Boys Under 14 Division 4A
Ballyheane B 3 vs 1 Ballina Town C
Charlestown 5 vs 1 Claremorris B
Castlebar Celtic C 5 vs 0 Conn Rangers B
Boys Under 14 Division 4B
Fahy Rovers B 7 vs 2 Ballinrobe B
Kiltimagh/Knock C 4 vs 3 Kilmurry B
Tuesday 26th July, 2016
Girls Under 16
Castlebar Celtic B 2 vs 3 Snugboro
Killala 4 vs 1 Castlebar Town
Swinford 1 vs 2 Ballinrobe
Castlebar Celtic 5 vs 0 Ballina Town
Monday 25th July, 2016
Boys Under 18 Section A
Ballyheane 5 vs 2 Fahy Rovers
Castlebar Celtic 5 vs 0 Castlebar Town
Iorras Aontaithe 6 vs 1 Conn Rangers
Boys Under 18 Section B
Ballina Town 2 vs 3 Manulla
Claremorris 7 vs 0 Swinford
Boys Under 18 Division 1
Ballinrobe 4 vs 3 Claremorris B
Castlebar Town B 0 vs 10 Partry Athletic
Saturday 23rd July, 2016
Boys Under 16 Premier Division
Castlebar Celtic 6 vs 5 Kiltimagh/Knock
Conn Rangers 2 vs 2 Claremorris
Westport Utd 1 vs 3 Manulla
Boys Under 16 Division 1
Iorras Aontaithe 7 vs 0 Ballyheane
Snugboro 3 vs 7 Ballina Town
Boys Under 16 Division 2
Ballinrobe 6 vs 2 Castlebar Celtic B
Fahy Rovers 1 vs 2 Glenhest Rovers
Manulla B 4 vs 2 Swinford
Boys Under 16 Division 3
Castlebar Town 5 vs 5 Claremorris B
Kiltimagh/Knock B 1 vs 4 Kilmurry
Boys Under 12 Division 4B
Castlebar Celtic C 6 vs 3 Manulla C
Friday 22nd July, 2016
Boys Under 12 Premier Division
Castlebar Celtic 0 vs 4 Manulla
Kiltimagh/Knock 0 vs 4 Westport Utd
Ballina Town 3 vs 2 Claremorris
Boys Under 12 Division 1
Swinford 3 vs 5 Kilmurry
Ballinrobe 3 vs 5 Iorras Aontaithe
Straide & Foxford 1 vs 2 Ballyheane
Boys Under 12 Division 2
Charlestown 5 vs 1 Achill Rovers
Fahy Rovers 2 vs 1 Snugboro
Conn Rangers 2 vs 2 Ballyglass
Boys Under 12 Division 3
Claremorris B 6 vs 2 Ballina Town B
Manulla B 1 vs 2 Castlebar Celtic B
Westport Utd B 3 vs 3 Kiltimagh/Knock B
Boys Under 12 Division 4A
Bangor Hibs 4 vs 0 Kilmurry B
Castlebar Town 6 vs 3 Partry Athletic
Glenhest Rovers 3 vs 6 Killala
Boys Under 12 Division 4B
Ballina Town C 7 vs 0 Charlestown B
Ballyheane B 0 vs 4 Westport Utd C
Boys Under 12 Division 4C
Conn Rangers B 0 vs 5 Kilmurry C
Castlebar Celtic D 5 vs 0 Fahy Rovers B
Swinford B 1 vs 8 Westport Utd D
Thursday 21st July, 2016
Girls Under 14 Premier
Snugboro 2 vs 6 Ballinrobe
Girls Under 14 Division 1
Achill Rovers 3 vs 2 Castlebar Celtic B
Killala 3 vs 0 Straide & Foxford
Manulla 0 vs 3 Westport Utd
Wednesday 20th July, 2016
Boys Under 14 Premier Division
Westport Utd 1 vs 2 Kiltimagh/Knock
Ballina Town 0 vs 4 Castlebar Celtic
Claremorris 0 vs 1 Manulla
Boys Under 14 Division 1
Ballyglass 3 vs 6 Iorras Aontaithe
Kilmurry 4 vs 2 Straide & Foxford
Snugboro 1 vs 6 Conn Rangers
Boys Under 14 Division 2
Achill Rovers 4 vs 0 Ballinrobe
Ballyheane 5 vs 3 Fahy Rovers
Castlebar Celtic B 3 vs 6 Castlebar Town
Boys Under 14 Division 3
Kiltimagh/Knock B 7 vs 2 Westport Utd B
Manulla B 7 vs 2 Killala
Swinford 0 vs 8 Ballina Town B
Boys Under 14 Division 4A
Charlestown 5 vs 3 Ballyheane B
Claremorris B 4 vs 4 Conn Rangers B
Ballina Town C 1 vs 9 Castlebar Celtic C
Boys Under 14 Division 4B
Ballinrobe B 3 vs 2 Conn Rangers C
Fahy Rovers B 4 vs 2 Kiltimagh/Knock C
Tuesday 19th July, 2016
Girls Under 16
Ballinrobe 8 vs 4 Killala
Castlebar Celtic 2 vs 0 Castlebar Celtic B
Castlebar Town 0 vs 5 Snugboro
Monday 18th July, 2016
Boys Under 18 Section A
Ballyheane 9 vs 0 Castlebar Town
Conn Rangers 2 vs 6 Fahy Rovers
Boys Under 18 Section B
Claremorris 4 vs 0 Ballina Town
Manulla 3 vs 0 Westport Utd
Boys Under 18 Division 1
Castlebar Town B 0 vs 5 Claremorris B
Snugboro 3 vs 0 Partry Athletic
Saturday 16th July, 2016
Boys Under 16 Division 2
Castlebar Celtic B 4 vs 4 Fahy Rovers
Glenhest Rovers 3 vs 1 Manulla B
Swinford 2 vs 5 Ballinrobe
Boys Under 16 Division 3
Kilmurry 4 vs 0 Castlebar Town
Partry Athletic 7 vs 2 Kiltimagh/Knock B
Claremorris B 3 vs 0 Achill Rovers
Boys Under 14 Division 1
Conn Rangers 0 vs 2 Kilmurry
Friday 15th July, 2016
Boys Under 12 Premier Division
Claremorris 4 vs 4 Kiltimagh/Knock
Manulla 2 vs 1 Ballina Town
Westport Utd 9 vs 1 Castlebar Celtic
Boys Under 12 Division 1
Kilmurry 1 vs 0 Ballinrobe
Boys Under 12 Division 2
Achill Rovers 1 vs 3 Fahy Rovers
Ballyglass 1 vs 3 Charlestown
Snugboro 8 vs 4 Conn Rangers
Boys Under 12 Division 3
Castlebar Celtic B 1 vs 5 Westport Utd B
Kiltimagh/Knock B 2 vs 1 Claremorris B
Ballina Town B 1 vs 5 Manulla B
Boys Under 12 Division 4A
Killala 1 vs 2 Castlebar Town
Partry Athletic 4 vs 6 Bangor Hibs
Kilmurry B 0 vs 1 Glenhest Rovers
Boys Under 12 Division 4B
Charlestown B 2 vs 4 Ballyheane B
Westport Utd C 3 vs 3 Castlebar Celtic C
Manulla C 0 vs 7 Ballina Town C
Boys Under 12 Division 4C
Ballina Town D 3 vs 0 Conn Rangers B
Kilmurry C 2 vs 1 Swinford B
Thursday 14th July, 2016
Girls Under 14 Premier
Castlebar Town 2 vs 2 Ballinrobe
Snugboro 7 vs 5 Kiltimagh/Knock
Girls Under 14 Division 1
Killala 3 vs 2 Westport Utd
Manulla 3 vs 0 Castlebar Celtic B
Straide & Foxford 4 vs 1 Achill Rovers
Wednesday 13th July, 2016
Boys Under 14 Premier Division
Castlebar Celtic 7 vs 3 Westport Utd
Kiltimagh/Knock 2 vs 1 Claremorris
Manulla 3 vs 2 Ballina Town
Boys Under 14 Division 1
Iorras Aontaithe 3 vs 0 Snugboro
Straide & Foxford 6 vs 3 Ballyglass
Boys Under 14 Division 2
Ballinrobe 2 vs 4 Ballyheane
Castlebar Town 3 vs 2 Achill Rovers
Fahy Rovers 2 vs 3 Castlebar Celtic B
Boys Under 14 Division 3
Ballina Town B 4 vs 0 Manulla B
Killala 4 vs 1 Kiltimagh/Knock B
Westport Utd B 0 vs 4 Swinford
Boys Under 14 Division 4A
Conn Rangers B 7 vs 2 Ballina Town C
Ballyheane B 3 vs 5 Claremorris B
Castlebar Celtic C 3 vs 2 Charlestown
Boys Under 14 Division 4B
Conn Rangers C 3 vs 3 Kilmurry B
Kiltimagh/Knock C 4 vs 2 Ballinrobe B
Tuesday 12th July, 2016
Boys Under 13 Premier Division
Castlebar Celtic 2 vs 3 Westport Utd
Saturday 09th July, 2016
Boys Under 16 Premier Division
Conn Rangers 6 vs 0 Castlebar Celtic
Kiltimagh/Knock 1 vs 4 Manulla
Boys Under 16 Division 1
Iorras Aontaithe 2 vs 0 Ballina Town
Snugboro 0 vs 3 Killala
Straide & Foxford 1 vs 6 Ballyheane
Boys Under 16 Division 2
Castlebar Celtic B 0 vs 1 Glenhest Rovers
Fahy Rovers 6 vs 5 Swinford
Manulla B 2 vs 2 Ballinrobe
Boys Under 16 Division 3
Achill Rovers 0 vs 3 Castlebar Town
Ballina Town B 0 vs 5 Claremorris B
Partry Athletic 0 vs 3 Kilmurry
Kiltimagh/Knock B 2 vs 4 Conn Rangers B
Boys Under 12 Division 4C
Castlebar Celtic D 5 vs 1 Kilmurry C
Westport Utd D 1 vs 1 Fahy Rovers B
Friday 08th July, 2016
Boys Under 12 Premier Division
Ballina Town 2 vs 2 Kiltimagh/Knock
Castlebar Celtic 0 vs 5 Claremorris
Westport Utd 3 vs 2 Manulla
Boys Under 12 Division 1
Ballinrobe 0 vs 3 Straide & Foxford
Ballyheane 3 vs 1 Kilmurry
Swinford 2 vs 0 Iorras Aontaithe
Boys Under 12 Division 2
Ballyglass 1 vs 5 Achill Rovers
Charlestown 3 vs 0 Snugboro
Fahy Rovers 3 vs 0 Conn Rangers
Boys Under 12 Division 3
Claremorris B 2 vs 2 Castlebar Celtic B
Kiltimagh/Knock B 9 vs 2 Ballina Town B
Manulla B 1 vs 3 Westport Utd B
Boys Under 12 Division 4A
Bangor Hibs 4 vs 3 Killala
Glenhest Rovers 1 vs 5 Castlebar Town
Partry Athletic 0 vs 3 Kilmurry B
Boys Under 12 Division 4B
Ballina Town C 9 vs 1 Ballyheane B
Castlebar Celtic C 4 vs 0 Charlestown B
Westport Utd C 2 vs 0 Manulla C
Boys Under 12 Division 4C
Swinford B 2 vs 0 Ballina Town D
Thursday 07th July, 2016
Girls Under 14 Premier
Ballinrobe 2 vs 4 Snugboro
Castlebar Town 1 vs 4 Castlebar Celtic
Kiltimagh/Knock 7 vs 1 Ballina Town
Girls Under 14 Division 1
Castlebar Celtic B 0 vs 0 Achill Rovers
Straide & Foxford 6 vs 3 Killala
Westport Utd 3 vs 2 Manulla
Wednesday 06th July, 2016
Boys Under 14 Premier Division
Claremorris 1 vs 3 Ballina Town
Westport Utd 3 vs 0 Manulla
Castlebar Celtic 1 vs 2 Kiltimagh/Knock
Boys Under 14 Division 1
Ballyglass 1 vs 6 Conn Rangers
Snugboro 0 vs 3 Kilmurry
Straide & Foxford 3 vs 3 Iorras Aontaithe
Boys Under 14 Division 2
Achill Rovers 0 vs 3 Fahy Rovers
Ballyheane 9 vs 2 Castlebar Celtic B
Castlebar Town 3 vs 1 Ballinrobe
Boys Under 14 Division 3
Ballina Town B 0 vs 3 Killala
Kiltimagh/Knock B 4 vs 1 Swinford
Manulla B 0 vs 3 Westport Utd B
Boys Under 14 Division 4A
Castlebar Celtic C 7 vs 6 Ballyheane B
Charlestown 6 vs 3 Conn Rangers B
Claremorris B 3 vs 0 Ballina Town C
Boys Under 14 Division 4B
Ballinrobe B 1 vs 5 Kilmurry B
Fahy Rovers B 5 vs 3 Conn Rangers C
Tuesday 05th July, 2016
Boys Under 13 Premier Division
Westport Utd 2 vs 1 Manulla
Girls Under 12 Premier
Castlebar Celtic 0 vs 2 Manulla
Snugboro 3 vs 1 Castlebar Town
Westport Utd 6 vs 0 Kiltimagh/Knock
Girls Under 12 Division 1
Killala 0 vs 2 Ballina Town
Kilmurry 3 vs 2 Ballinrobe
Girls Under 12 Division 2
Achill Rovers 6 vs 0 Charlestown
Swinford 5 vs 0 Conn Rangers
Westport Utd C 0 vs 3 Greenway United
Sunday 03rd July, 2016
Boys Under 15 Cup
Ballyheane 0 vs 4 Kiltimagh/Knock
Westport Utd 1 vs 6 Castlebar Celtic
Saturday 02nd July, 2016
Boys Under 17 Cup
Castlebar Celtic 4 vs 2 Conn Rangers
Boys Under 15 Premier Division
Manulla 0 vs 3 Castlebar Celtic
Westport Utd 4 vs 2 Kiltimagh/Knock
Boys Under 13 Premier Division
Westport Utd 1 vs 0 Kiltimagh/Knock
Friday 01st July, 2016
Boys Under 13 Cup
Iorras Aontaithe 3 vs 1 Ballina Town
Westport Utd 2 vs 4 Manulla
Thursday 30th June, 2016
Girls Under 14 Premier
Ballinrobe 0 vs 3 Castlebar Celtic
Snugboro 3 vs 0 Ballina Town
Girls Under 14 Division 1
Killala 5 vs 0 Achill Rovers
Straide & Foxford 5 vs 2 Manulla
Westport Utd 7 vs 2 Castlebar Celtic B
Wednesday 29th June, 2016
Boys Under 15 Cup
Straide & Foxford 2 vs 6 Castlebar Celtic
Boys Under 15 Premier Division
Castlebar Celtic 3 vs 0 Iorras Aontaithe
Tuesday 28th June, 2016
Girls Under 12 Premier
Kiltimagh/Knock 3 vs 2 Castlebar Town
Manulla 1 vs 2 Westport Utd
Snugboro 2 vs 1 Castlebar Celtic
Girls Under 12 Division 1
Ballina Town 2 vs 2 Kilmurry
Ballinrobe 5 vs 1 Straide & Foxford
Westport Utd B 4 vs 2 Killala
Girls Under 12 Division 2
Greenway United 1 vs 0 Charlestown
Conn Rangers 1 vs 0 Westport Utd C
Achill Rovers 2 vs 4 Swinford
Friday 24th June, 2016
Boys Under 13 Premier Division
Kiltimagh/Knock 1 vs 5 Manulla
Thursday 23rd June, 2016
Girls Under 14 Premier
Ballina Town 0 vs 3 Ballinrobe
Castlebar Town 3 vs 1 Snugboro
Girls Under 14 Division 1
Achill Rovers 6 vs 0 Westport Utd
Castlebar Celtic B 0 vs 4 Straide & Foxford
Wednesday 22nd June, 2016
Boys Under 15 Division 3
Westport Utd B 0 vs 0 Conn Rangers C
Tuesday 21st June, 2016
Boys Under 13 Cup
Castlebar Celtic 0 vs 3 Manulla
Boys Under 13 Trophy
Ballyvary BB 1 vs 2 Castlebar Celtic B
Snugboro 2 vs 1 Westport Utd B
Girls Under 12 Premier
Castlebar Celtic 0 vs 3 Westport Utd
Manulla 3 vs 0 Castlebar Town
Snugboro 2 vs 5 Kiltimagh/Knock
Girls Under 12 Division 1
Ballina Town 6 vs 0 Straide & Foxford
Killala 3 vs 6 Kilmurry
Westport Utd B 2 vs 1 Ballinrobe
Girls Under 12 Division 2
Achill Rovers 1 vs 1 Greenway United
Swinford 3 vs 1 Westport Utd C
Saturday 18th June, 2016
Boys Under 15 Division 3
Ballina Town B 10 vs 1 Conn Rangers C
Boys Under 13 Premier Division
Westport Utd 3 vs 4 Castlebar Celtic
Friday 17th June, 2016
Boys Under 13 Division 4
Fahy Rovers B 3 vs 0 Ballina Town C
Thursday 16th June, 2016
Girls Under 14 Premier
Ballina Town 3 vs 0 Castlebar Town
Ballinrobe 0 vs 7 Kiltimagh/Knock
Castlebar Celtic 4 vs 0 Snugboro
Girls Under 14 Division 1
Killala 3 vs 0 Castlebar Celtic B
Straide & Foxford 3 vs 3 Westport Utd
Wednesday 15th June, 2016
Boys Under 15 Trophy
Castlebar Town 5 vs 1 Achill Rovers
Snugboro 3 vs 1 Fahy Rovers B
Boys Under 15 Division 3
Ballina Town B 0 vs 0 Fahy Rovers
Conn Rangers B 4 vs 1 Kiltimagh/Knock B
Tuesday 14th June, 2016
Boys Under 13 Division 4
Fahy Rovers B 4 vs 1 Ballyvary BB
Fahy Rovers B 0 vs 4 Westport Utd C
Girls Under 12 Premier
Westport Utd 9 vs 0 Snugboro
Castlebar Town 1 vs 3 Castlebar Celtic
Girls Under 12 Division 1
Ballinrobe 0 vs 2 Ballina Town
Kilmurry 0 vs 1 Westport Utd B
Straide & Foxford 0 vs 5 Killala
Girls Under 12 Division 2
Charlestown 1 vs 4 Swinford
Greenway United 3 vs 2 Conn Rangers
Westport Utd C 0 vs 1 Achill Rovers
Saturday 11th June, 2016
Boys Under 15 Division 3
Westport Utd B 0 vs 0 Fahy Rovers
Charlestown 0 vs 3 Kiltimagh/Knock B
Claremorris B 6 vs 0 Conn Rangers C
Conn Rangers B 4 vs 3 Ballina Town B
Girls Under 12 Division 2
Westport Utd C 2 vs 1 Charlestown
Friday 10th June, 2016
Boys Under 13 Premier Division
Kiltimagh/Knock 1 vs 5 Castlebar Celtic
Westport Utd 3 vs 1 Manulla
Boys Under 13 Division 4
Westport Utd C 2 vs 0 Ballyheane B
Ballyvary BB 4 vs 3 Kiltimagh/Knock C
Fahy Rovers B 3 vs 0 Claremorris B
Thursday 09th June, 2016
Girls Under 14 Premier
Ballina Town 0 vs 5 Castlebar Celtic
Girls Under 14 Division 1
Achill Rovers 0 vs 0 Straide & Foxford
Castlebar Celtic B 0 vs 3 Manulla
Wednesday 08th June, 2016
Boys Under 15 Division 1
Glenhest Rovers 1 vs 1 Swinford
Claremorris 3 vs 1 Conn Rangers
Boys Under 15 Division 2
Castlebar Town 5 vs 5 Fahy Rovers
Boys Under 15 Division 3
Charlestown 2 vs 3 Westport Utd B
Fahy Rovers 4 vs 8 Claremorris B
Kiltimagh/Knock B 1 vs 5 Conn Rangers B
Tuesday 07th June, 2016
Boys Under 13 Trophy
Ballyheane B 1 vs 4 Castlebar Celtic B
Ballyvary BB 3 vs 1 Achill Rovers
Snugboro 5 vs 4 Manulla B
Girls Under 12 Premier
Snugboro 2 vs 3 Manulla
Castlebar Celtic 0 vs 3 Kiltimagh/Knock
Girls Under 12 Division 1
Kilmurry 4 vs 1 Straide & Foxford
Westport Utd B 3 vs 0 Ballina Town
Girls Under 12 Division 2
Greenway United 1 vs 4 Swinford
Monday 06th June, 2016
Boys Under 17 Division 1
Straide & Foxford 1 vs 6 Claremorris
Fahy Rovers 10 vs 1 Killala
view all results here

Latest News

Sponsorship 2015
02/02/2015
SPONSORSHIP 2015Are you a business who wants to get noticed or maybe you simply want to give back to...
read on


January News
03/01/2015
SNUGBORO FC NEWS Snugboro FC will hold its annual social and presentations night in Bosh Bar on...
read on



also in the news :
12/12/2014
Snugboro FC Diary date 10th JANSocial and presentation night...
11/08/2014
Thank you to all the parents and players who helped out with...
07/07/2014
Many thanks you to all who took part in yesterdays 8k and kids...
04/07/2014
Snugboro FC would like to welcome the 75k awarded under the...

Featured Videos view all

02/06/2011
Snugboro Crossbar Challenge

Upcoming Events

Player Profile